تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دو خوابه 106 متری کلید نخورده بام پرند

آپارتمان دو خوابه 106 متری کلید نخورده بام پرند

3 روز پیش در فاز 6

متراژ
106
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,188,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
عکسهای خود واحد میباشد
خرید مستقیم از مالک بدون واسطه
کابینت هایگلاس درجه 1 گاز رو میزی هود مخفی
سینک گرانیت شیرالات درجه 1 پکیج کولر و رادیاتور
کمد دیواری بزرگ در هر دو اتاق جا کفشی بزرگ درب زد سرقت کاغذ دیواری خارجی اینه کاری قرنیز
کناف کاری و نور پردازی ریموت دار
واحد خوش نقشه پذیرای بزرگ آشپز خونه بزرگ نور گیر عالی بدون پرتی آماده سکونت کلید نخورده
قابلیت رهن واحد تا 400 میلیون میباشد
دسترسی به فروشگاه مدرسه بیمارستان باشگاه ایستگاه تاکسی بازارچه داروخانه نانوایی تربار پمپ بنزین ،
گیت نگهبانی 24 ساعته
بازدید از 9 صبح تا 9 شب
پیام پاسخگو نیستم
تا 12 شب تماس پاسخگو هستم
واحد های مشابه موجود میباشد