تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/دو کله سه بر نور/شهرک مدنی

آپارتمان/دو کله سه بر نور/شهرک مدنی

8 ساعت پیش در همدان

متراژ
120
ساخت
1405
قیمت کل
‏7,899,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,825,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام خالق هستی
کد:187
واحد 120 متری خوش نقشه
خشک
تکواحدی
دو کله سه بر نور
2 خواب
2 تراس کاربردی
پارکینگ بدون مزاحم
انباری
سازنده بنام

تحویل 1 ماهه

مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت