تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دوبلکس 220 متر

آپارتمان دوبلکس 220 متر

1 هفته پیش در شهرک نفت (منطقه ۱)

متراژ
220
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏87,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏397,727,000 تومان
نوساز
3 خوابه مستر دارباجکوزی فول داخل واحد
لابی بسیارشیک ،
دوربین مداربسته باقابلیت کنترل از راه دور

بااملاک همکار، همکاری داریم