تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دوبلکس طبقه5و6/صفر و نوساز

آپارتمان دوبلکس طبقه5و6/صفر و نوساز

3 هفته پیش در عبدالمطلب

متراژ
40
ساخت
1404
قیمت کل
‏45,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,125,000 تومان
طبقه
5
سند
قول نامه ای
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و عرض احترام

مشخصات ملک:

اپارتمان دوبلکس طبقه 5 و6

صفر و نوساز

دارای 40 متر صحن حیاط اختصاصی

185 متر زیربنا

طبقه 5 پذیرایی و آشپزخونه 110 متر
بالا سرویس حمام و دستشویی
2خواب مستر

متری 45/000/000 زیر فی منطقه

مدارک قولنامه

✔️جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل بفرمایید✔️