تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دوخواب الهیه جنوبی

آپارتمان دوخواب الهیه جنوبی

1 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
مشاور املاک آناهید ویلا
الهیه جنوبی
⭕️نوساز
⭕️کلید اول
✔️95 متر
✔️دو خواب
✔️طبقه 2
✔️6 طبقه
✔️18 واحد
✔️پارکینگ اختصاصی + انباری
✔️دارای 900 م وام مسکن
✔️دولاین آسانسور بزرگ
✔️سال ساخت + پایانکار= 1405
✔️نما و مشاعات سنگ
✔️قابل مذاکره
✔️تخفیف دارد
❌️آدرس دفتر: الهیه جنوبی_پشت ورزشگاه خلیج فارس_ سلام 5_ مشاور املاک آناهید ویلا
آدرس تلفنی داده نمیشود = فقط بازدید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور املاک آناهید ویلا مشاور تخصصی در منطقه