تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ساحلی/188متر/سه خواب/تک واحدی

آپارتمان ساحلی/188متر/سه خواب/تک واحدی

2 روز پیش در نور

متراژ
188
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏29,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,787,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
7
گروه املاک 4140
کد 12345
آپارتمان ساحلی
ویو دریا
188متر
تک واحدی
سه خواب مستر
لاندری
سه تراس
مشاعات عالی
آسانسور ،انباری، پارکینگ
طبقه 5از 7

زیبا یوسف زاده