تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سنددار ( 93 متر بی نقص) نوساز فول دیزاین

آپارتمان سنددار ( 93 متر بی نقص) نوساز فول دیزاین

2 روز پیش در گلشهر

متراژ
93
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,020,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
باسلام

_لذت زندگی در عمارتی کم نظیر بـه سبک کلاسیک _
✅ 93متر اپارتمان سنددار
✅ نوساز کلید نخورده
✅ خوشنقشه و بدون فضای پرت
✅ دارای 2 خواب فول سایز
✅ 2 خوابه نـورگیـر باکمددیواری
✅ پذیرایی پرده خور و کاملا مربع
✅ پنجـره قـدی کف تا سقف
✅ تراس قابل استفاده
✅ محوطه سازی و مشاعات حرفه ای
✅ نما مدرن و ترکیبی به روز
✅ لابی بسیار مجـلل

✅ واحد به مبلغ 1 میلیارد رهن کامل می باشد

///////////////////////////////////////////
مشاور املاک شما :بیدکی / 10 سال سابقه کاری
موارد مشابه موجود است برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید