تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سنددار،املاک حمید

آپارتمان سنددار،املاک حمید

1 هفته پیش در سرحدی

متراژ
58
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
برای دیدن فایلهای دیگر املاک در پایین صفحه روی گزینه(همه آگهی کسب و کار)بزنید.

آپارتمان 58 متری
سند تک برگ،یک خواب
جنوبی رو به آفتاب،بالکن
بازسازی شده،کابینت ام دی اف
پارکینگ و انباری سندی،نما سنگ
موقعیت و دسترسی عالی

جهت بازدید فایلهای مشابه با قیمت مناسب به دفتر ما مراجعه کنید...