تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خواب آذر

آپارتمان سه خواب آذر

2 هفته پیش در عباس‌آباد

متراژ
190
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏43,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
✅190 متر
✅سه خواب
✅4 طرف نور
✅تک واحد
✅بالکن انباری آسانسور
✅طبقه پنج از پنج
✅صفر کلید نخورده
✅لابی ورودی

واحد های مشابه نیز موجوده
کافیه باهامون تماس بگیرید