تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خواب امیر کبیر/ با شرایط 4 ماهه

آپارتمان سه خواب امیر کبیر/ با شرایط 4 ماهه

2 هفته پیش در کرمان

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,785,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
140 متر آپارتمان
❇️سه خواب (یک خواب مستر)
❇️خوش ساخت با بهترین متریال روز
تیر ماه تحویل
❇️تمام ملک

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

امکانات
❇️آسانسور ❇️پارکینگ ❇️انباری❇️ لابی ❇️روف گاردن ❇️سالن ورزش ❇️سالن بازی برای کودکان…..

واحدهای مشابه با سلیقه و بودجه شما موجود میباشد.
….
آدرس دفتر : میدان کوثر / پل کوثر / شهرک لاله خیابان زریسفی بین کوچه 12 و 14 املاک زندگانی
آذین