تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خوابه/ 145متر / 6 واحدی/کوی آ پادانا

آپارتمان سه خوابه/ 145متر / 6 واحدی/کوی آ پادانا

1 هفته پیش در شهرک بزین

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,896,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
⚜️ املاک مهندسین حافظ ⚜️

"" از اولین تماس تا انتقال سند کنارتون هستیم ""

◻️این فرصت استثنایی رو از دست نده شاید دیگه برات تکرار نشه !!!

❌چرا این آپارتمان پیشنهاد ما به شماست

اطلاعات فایل
✔️ سه خوابه شخصی 145 متر
✔️ 6 واحدی درب حیاط
✔️ یک خواب مستر
✔️ هر طبقه دو واحد
✔️ مشاعات کف و بدنه سنگ درجه یک
✔️ کناف و نورپردازی انجام شده
✔️ آشپزخانه تمیز و کثیف
✔️ حیاط لباز

مبلغ پنج درصد از ثمن معامله بابت سند کسر میگردد
دیدن = پسندین

خلاصه اینکه هرچی که بخوای منطقه 10

واحد یک خوابه تا سه خوابه، زمین ،و مشارکت در ساخت ،
بهترین فایل های منطقه رو من دارم

فقط کافیه
بزنی محمد رضایی
***********

☑️ من محمد رضایی هستم مشاور املاک امدم کمکت کنم .بهترین انتخابا رو واسه بزرگ ترین سرمایه زندگیت داشته باشی !!

آدرسمم ⬅️ گلدشت حافظ خیابان سپهر نبش بلوار سرور املاک مهندسین.