تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه چهارره تا عشق آباد

آپارتمان سه چهارره تا عشق آباد

1 سال پیش در قوچان

متراژ
82
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬398٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬048٬000 تومان
طبقه
1
⬅️ مشاور املاک اترک ➡️

☑️ 82 متر دو خواب موقعیت عالی

☑️امتیازات جدا، آب برق گاز تلفن

☑️سند تک برگ

☑️مبلغ 250 میلیون مالک بعنوان رهن سکونت خواهد داشت که از مبلغ کل کم میشود

☑️با ورودی یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون صاحب آپارتمان در منطقه یک شوید

✔️برای بازدید و هماهنگی فقط حضورا به دفتر املاک اترک واقع در قوچان خیابان بهار نبش بهار 8 مراجعه فرمایید
✔️مدیریت:احسان ساده