تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان شخصی ساز فاز3 امام حسن پرند

آپارتمان شخصی ساز فاز3 امام حسن پرند

1 هفته پیش در فاز 3

متراژ
84
ساخت
1404
قیمت کل
‏2,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,642,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و عرض ادب

فروش دوخواب 84متری در پروژه امام حسن

دارای وام ک کارت اقساط گرفته شده و 140میلیون اقساط پرداخت شده

طبقه دوم با آسانسور

پارکینگ مسقف و انباری

لوکیشن عالی

بهترین نقشه پروژه امام حسن

خرید و فروش پروژه امام حسن