تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان شهری با راه جدا 90 متری / فرصتی کمیاب

آپارتمان شهری با راه جدا 90 متری / فرصتی کمیاب

3 روز پیش در رضوانشهر

متراژ
90
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
⭕ فقط یک واحد فروشی
اگر دنبال یک آپارتمان مستقل، نقلی و تمیز با امکانات به روز در منطقه شهری هستی، این فایل انتخاب ناب شماست.

مشخصات ملک:
✅ متراژ بنا: 90 متر
✅ طبقه: 1 (همکف، راه جدا و مستقل)
✅ تعداد اتاق خواب: 2
✅ کل طبقات ساختمان: 2
✅ ساخت: 1395
✅ تعداد واحد کل: 2 واحد (هر طبقه یک واحد – بدون مزاحم)
✅ وضعیت سکونت: مالک ساکن

امکانات و ویژگی ها:
✅ راه جدا و ورودی اختصاصی
✅ بالکن اختصاصی
✅ درب ضد سرقت
✅ آیفون تصویری
✅ سیستم گرمایش و سرمایش: پکیج، رادیاتور و گرمایش از کف
✅ آشپزخانه مدرن ایرانی (MDF، هود، گاز رومیزی)
✅ سرویس ایرانی و فرنگی
✅ پوشش کف سرامیک، سقف و دیوار: گچ بری کامل

مدارک و امتیازات:
✅سند 6 دانگ تک برگ (آماده انتقال قطعی)
✅ آب برق گاز

این واحد با دسترسی عالی، امکانات مدرن و راه جدا،
برای خریداران جدی و خانواده هایی که به استقلال اهمیت می دهند، یک انتخاب کم یاب است.
برای بازدید یا اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.

املاک ایران زمین
مشاوره تخصصی خرید و فروش ،زمین و ویلا در رضوانشهر