ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان شیک، 50 متری ، ترو تمیز
آپارتمان شیک، 50 متری ، ترو تمیز
1 هفته پیش در ملارد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
50
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
860,000,000 تومان
قیمت هر متر
17,200,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 50 متری ✅
قیمت استثنایی ✅
تک خواب ✅
موفقیت مکانی خوب ✅
دسترسی عالی ✅
باز سازی شده تحویل داده میشه ✅
فروش واحد مسکونی_ویلایی_تجاری ✅
خود را به ما بسپارید در کمترین زمان با بهترین قیمت ✅
املاک/برادران
با مدیریت /مرزی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت