تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان شیک و آماده تحویل منطقه دنج

آپارتمان شیک و آماده تحویل منطقه دنج

3 روز پیش در چالوس

متراژ
95
ساخت
1387
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏157,894,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مسکن پرسپولیس حافظ منافع شماست
برترین مشاور شما عزیزان در امور ملکی: اقای سپهر nm.12

95 متر / طبقه 2
2 خواب
سند تک برگ
مدارک کامل
محله 2 شهرک زیبا نمک ابرود
_____________________________________
☎️ جهت بازدید حضوری و مشاوره بیشتر تماس بگیرید
مسکن پرسپولیس با کادری مجرب اماده ارائه خدمات به شما عزیزان.
با 25 سال سابقه فعالیت در امور ملکی