تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان صفر 110و 185متری خ امام رضا (ع)ویو ابدی

آپارتمان صفر 110و 185متری خ امام رضا (ع)ویو ابدی

2 روز پیش در فلکه برق (میدان بسیج)

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏29,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨✨با سلام

✅آپارتمان با بهترین متریال در منطقه

◀️ نوساز شیک(صفر )
✅ متریال قوی با نورگیر عالی-2تراس

بازدید=100٪ خرید

️️با همین متریال و لوکیشن 110متری دو خواب هم موجود هست

«««««کارگزاری املاک عدالت(شجاعی)»»»»»
◀️کارشناس ملکی شما «»طاهری نسب