تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان صفر/181متر / لوکیشن قوی

آپارتمان صفر/181متر / لوکیشن قوی

2 هفته پیش در فرامرز عباسی

متراژ
181
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏23,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,939,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان صفر آماده تحویل
181 متر
فول امکانات
متریال درجه یک
3 خواب غرق نور
آماده تحویل
وان جکوزی
3 خواب مستر
مسکن قدوسی