تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان صفر تکمیل فرهنگیان

آپارتمان صفر تکمیل فرهنگیان

23 ساعت پیش در فرهنگیان

متراژ
97
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,659,000 تومان
طبقه
2
آپارتمان
97 متری
صفر
تکمیل
7واحدی
کم واحد
جنوبی
سند تک برگ
قابلیت رهن تا900میلیون
بسیار خوش نقشه
بفروش می رسد
✨ املاک برتر فرهنگیان | خرید، فروش وپیش فروش تخصصی

املاک برتر فرهنگیان با سابقه ای قابل اعتماد در حوزه معاملات ملکی، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان محترم است.
✅ مشاوره تخصصی خرید و فروش
✅ رهن و اجاره انواع ملک مسکونی و تجاری
✅پیش فروش
✅ همکاری با سازندگان و سرمایه گذاران
✅ ارائه فایل های واقعی و به روز

ما با کادری متخصص و خوش نام، تلاش می کنیم بهترین گزینه ها را مطابق بودجه و نیاز شما ارائه کنیم.
اگر به دنبال معامله ای مطمئن با احترام، صداقت و شفافیت هستید، همراه شما هستیم.

☎️ برای اطلاعات بیشتر و دریافت فایل ها تماس بگیرید.