تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان صفر دوخوابه 114متری خیابان پاییز

آپارتمان صفر دوخوابه 114متری خیابان پاییز

1 هفته پیش در شهرک سراج

متراژ
114
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,087,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
به نام خالق هستی
رکورد سرعت خرید و فروش ملک در شیراز

تاپ لوکیشن خیابان پاییز
منطقه اعیان پسند
✔️آپارتمان 114متری 2 خوابه
✨مشاور امور ملکی شما: داریوش جهان خواه
✔️ملک های فروش و مشارکت خودتان را به ما بسپارید
_____________________________
_____________________________
گروه مشاورین و متخصصین املاک موسی تیمی قوی با سابقه درخشان در خرید و فروش و مشارکت در ساخت در شیراز......
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
آدرس املاک باهنر جنوبی زاگرس شرقی 100 قبل از چهار راه پاییز املاک موسی
٪
⚜️  پایین آگهی روی قسمت همه آگهی های کسب و کار کلیک کن تا همه ملک های فروشی موجود در املاک موسی رو ببینی⚜️