تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ـ سام و زال

آپارتمان ـ سام و زال

1 هفته پیش در قشم

متراژ
76
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,210,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فرصتی بی نظیر برای خرید یا اجاره ملک

به دنبال خانه ای ایده آل هستید؟ ما بهترین گزینه ها را برای شما داریم!

ملک مورد نظر:
✴️ موقعیت مکانی : سام و زال
✴️متراژ : 76متر
✴️طبقه : همکف
✴️2خواب
✴️سند : تک برگ
✴️ پارکینگ
✴️حیاط مجزا
✴️واحد بازسازی شده
✴️تا برج آبان رهن کامل
✴️4واحدی

برای اطلاعات بیشتر و بازدید از ملک، با ما تماس بگیرید.

فرصت های مناسب مانند این به سرعت از بین می روند! همین امروز اقدام کنید و تجربه زندگی در مکانی رویایی را آغاز کنید!

❌هشدار❌
⬅️برای خرید ملک در قشم
⛔زمین : استعلام منطقه آزاد نیاز است

⛔آپارتمان : استعلام سند.

⛔پیش فروش : قرارداد معتبر _ به نام زدن از سهم العرصه.

✅مطمئن خرید کنید✅

مشاور: درویشی