تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فرهنگ 5 ، 105 متری ، شکار

آپارتمان فرهنگ 5 ، 105 متری ، شکار

1 سال پیش در یزد

متراژ
105
ساخت
1385
قیمت کل
3٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬380٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
سلام و درود

فرهنگ 5
طبقه 5
105 متری
نور گیری عالی
بازسازی شده و شیک
سند و مدارک تکمیل و بدون مشکل
2 خواب
پارکینگ و انباری

فایل بالا برای سرمایه گذاری و خرید بسیار مناسب میباشد.

تخفیف پای معامله دارد .

درکنارتان هستیم تا بهترین تجارب خرید و سرمایه گذاری را برایتان رقم بزنیم!

املاک وزیر************* وزیری
************