تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فرهنگیان فاز2 180 متر ویو ابدی

آپارتمان فرهنگیان فاز2 180 متر ویو ابدی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
180
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬596٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬533٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
درود

⭐پاسخگویی:24ساعته

✔️انباری

✔️آدرس:فرهنگیان فاز 2 ایستگاه 5 بهترین لوکیشن

✔️دسترسی سریع به بازار خرید

✔️فرصت ناب سرمایه گذاری

✔️جهت گرفتن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

_________________________________
♦️فایل های مشابه جهت فروش و معاوضه موجود♦️
♦️کارشناس و مشاور منطقه:هومن فضلی♦️