تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروش 54متر / میرزایی شمالی / 2 واحدی

آپارتمان فروش 54متر / میرزایی شمالی / 2 واحدی

1 هفته پیش در میرزایی شمالی

متراژ
54
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️املاک مهدی ✅️

✔️54 متر میرزایی شمالی خیابان مهمان نواز
✔️شخصی ساز کم واحد
✔️2 واحدی مجموع 8 واحد
✔️دسترسی به تمام امکانات رفاهی
✔️نور گیر عالی
✔️روبه نما
✔️قابلیت رهن تا 250 ملیون

✅️آدرس املاک : قرچک میرزایی شمالی خیابان امام خمینی جنب رضوان 10