تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی 104 متر

آپارتمان فروشی 104 متر

1 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۳

متراژ
104
ساخت
1390
قیمت کل
‏8,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000,000 تومان
✔️سند تک برگ آماده انتقال
✔️دسترسی به امکانات رفاهی و فروشگاه ها و باشگاه ورزشی و بلوار ارم
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
برای بازدید ازاین فایل وفایل های مشابه خرید.فروش رهن و اجاره با ما تماس بگیرید.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
⚜️املاک قمی میلاد4کوچه آرش ⚜️
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
⚜️مشاورشما:کوروش عباسی ⚜️
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@