تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/فروشی/75متر/دوخواب/اطلس غربی سراسیاب

آپارتمان/فروشی/75متر/دوخواب/اطلس غربی سراسیاب

3 روز پیش در ملارد

متراژ
75
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,600,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚡️⚡️⚡️⚡️بسم الله الرحمن الرحیم ⚡️⚡️⚡️⚡️

                  ⚜️املاک علی رستمی⚜️

✨️آدرس دفتر املاک:دکتر حسابی خ اطلس غربی جنب کوچه لاله

⭐️ مشخصات ملک:
⚡️نقدینگی لازم شما :1320
⚡️مبلغ رهن مستاجر  :250
⚡️قیمت کل واحد :1570
⚡️مدارک تکمیل قابل استعلام
✅️75 متر/دو خواب
✅️طبقه دوم روی همکف
✅️بازسازی شده/خوش نقشه
✅️کمد دیواری /بالکن بزرگ
✅️کابینت تکمیل mdf
✅️نقاشی/گچبری
✅️گاز رومیزی/درب حفاظ
✅️نورگیر عالی/نما سنگ

⚡️املاک علی رستمی ملک های شما را در کمترین زمان ممکن و بالاترین قیمت ممکن به فروش و یا اجاره می رساند در صورت تمایل مشخصات ملک خودتون را در چت دیوار بفرستید

⚡️فایل های فروش مختلف از حداقل قیمت ...موجود میباشد برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ملک تماس بگیرید

⚡️برای دیدن تمامی اگهی های املاک ما انتهای همین صفحه بخش ( همه اگهی های کسب و کار) را کلیک نمایید