تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی 90 متری امیریه شهریار

آپارتمان فروشی 90 متری امیریه شهریار

3 روز پیش در شهرک امیریه

متراژ
90
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,666,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام فروش آپارتمان 100 متری که 10 متر حیاطش حساب نمیشه یعنی رایگان میافته واستون کاغذ دیواری دارای کابینت فول درجه 1 نو شیر آلات نو درجه 1 هود مخفی طبقه 5 با آسانسور هستش اما آسانسور تا طبقه 4 میاد 7 تا پله باید پیاده برید لوکشین وسط شهر محدوده میدان امام کوچه ارشاد3 ملک روبه نما تک واحدی زیر قیمت فورش فوری