تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی فاز 11 املاک توکل

آپارتمان فروشی فاز 11 املاک توکل

2 هفته پیش در فاز 11

متراژ
87
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,068,000 تومان
طبقه
14
به نام خدا

⚜خانه مناسب ، لوکیشنی بی نظیر و زندگی در منطقه ای غرق در آرامش و مناسب سرمایه گذاری

⚜شهرک 36 هزار واحدی با برج های 14 طبقه ای بدون دیوار مشترک ضد زلزله ساخت شرکت ساختمانی کوزو ترکیه

⚜4واحدی در متراژ 87 متری
⚜یک نقشه در 4 جهت شمال شرقی شمال غربی جوب شرقی و جوب غربی

⚜2 خوابه
⚜دارای تراس 3 متری
⚜انباری 3 متری داخل واحد
⚜سرویس فرنگی و حمام
⚜سرویس ایرانی
⚜2لاین آسانسور یکی نفربر یکی باربری
⚜پله استراری
⚜یه طبقه لابی
⚜نگهبانی 24 ساعته
⚜پارکینگ
⚜دید و ویو عالی
⚜دوربین مداربسته

✅ دسترسی آسان به مدرسه ، مرکز تجاری ، درمانگاه ، نانوایی و مراکز خرید
✅دسترسی 20 دقیقه ای به تهران

⚜از ابتدای انتخاب واحد ، تا سند زدن و تحویل واحد در کنار شما هستیم

✅استعلام مدارک و سند شرکت عمران
✅استعلام پرداختی ها و بدهی ها و عدم مسدودیت واحد

✨فایل های مشابه از 3،800،000،000 تا 4،500،000،000 موجود هست
✨قابلیت اجار و رهن واحد تا 500-600 میلیون

☎️ مشاور تخصصی ملک در فاز 11 : چایچی