تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی مشهدمقدس سازه اروپایی

آپارتمان فروشی مشهدمقدس سازه اروپایی

1 هفته پیش در سیس‌آباد

متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏32,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏426,000 تومان
طبقه
3
آپارتمان ها
75 متری یک خواب مستر
80 متری دو خواب مستر
83 متری دوخواب مستر
145 متری دو خواب هال و آشپزخانه بزرگ
166 متری سه خواب مستر و توالت فرنگی
منطقه 3 شهرداری مشهد مقدس
66 واحد آپارتمان تو یک مجتمع اروپایی دارم شرایطی هم فروش داریم
تلفن تماس ***********
بنجار دفتر املاک سانیار
شرایط متری 36 میلیون تومان
با 60 درصد پیش پرداخت الباقی 10 ماهه بدون احتساب سود
واحد های اماده متری32میلیون تومان
نگهبانی 24 ساعته
دارای آب و برق و گاز و تلفن مستقل