تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی

آپارتمان فروشی

2 هفته پیش در شهرک ابوذر

متراژ
93
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,241,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,354,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
با سلام،یک واحد آپارتمان نمای ساختمان سنگ و سمنت نانو، 93 متری دوخوابه نوساز و کلید نخورده ، طبقه 4 از 6 ، انباری دارد ،نقاشی شده،کمد دیواری و موکت در هر دو اتاق ،میز تلویزیون و آینه کنسول ،کمد کفش و لباس داخل و جاکفشی بیرون ،پرده ها، فرش،لوستر ،هود مخفی ،کابینت با متراژ بالا و آشپزخانه دلباز ، آیفون تصویری،پکیج و رادیاتور، بالکن حصیر کشی شده، سقف آشپزخانه نورپردازی شده، دارای سرویس ایرانی و فرنگی ،همه چی نو و استفاده نشده ، آپارتمان بسیار خوش نقشه،سالن مربع و بدون پِرتی به قیمت متری 57 میلیون به فروش میرسد،برای زندگی خودمون آماده کرده بودیم به بهترین شکل ممکن ولی به دلیل جابجایی شغلی به شهر دیگه به فروش میرسد،
محله نوساز و آپارتمان برای سرمایه گذاری مناسب
است، به خریدار واقعی تخفیف مناسب داده میشه ،
پارکینگ به صورت جداگانه محاسبه میشود
به املاک و بنگاه فروخته نمیشه و تماس نگیرد

تاکید میکنم املاک این محله به صورت قولنامه محلی میباشد و قیمت گفته شده هم برای واحد بدون پارکینگ میباشد درصورت نیاز به پارکینگ قیمت پارکینگ جداگانه حساب میشود

تشکر