تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی

آپارتمان فروشی

6 ساعت پیش در بریجستون

متراژ
110
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏9,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,000,000 تومان
طبقه
2
آپارتمان 110متر
سه خوابه اقتصادی خوش نقشه
یک خواب مستر
انباری وپارکینگ
نزدیک به امکانات رفاهی
طبقه دوم شمالی
20مترفاصله به امکانات رفاهی ومترو
بر بلوار مدرس
اداری مسکونی
املاک اریانا
مشاور شما جوکار