تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فلاحی 230 متر3 خواب

آپارتمان فلاحی 230 متر3 خواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
230
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬173٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام

آپارتمان فلاحی 38

طبقه اول به متراژ 230 متر 3 خواب صفر

کابینت های گلاس
گاز رومیزی 2 عدد

لوستر . وان جکوزی. درب ضدسرقت. دوتا تراس
اتاق ها و پذیرایی دارای نورگیر عالی

قابل رهن تا مبلغ یک میلیارد

مبلغ 500 تومان بابت رهن

6 طبقه 8 واحد

سند تا برج 5 سال 403 صادر می شود