تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فوق لوکس/ بدیعی /کلید نخورده

آپارتمان فوق لوکس/ بدیعی /کلید نخورده

1 هفته پیش در ارومیه

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,750,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**آپارتمان لوکس 120 متری جنوبی در ارومیه! **

**مشخصات کامل:**
✅ 2 خوابه | طبقه 3/4 | 2 واحد در طبقه
✅ سال ساخت 1405 | آسانسور | پکیج + رادیاتور
✅ سرامیک، کناف، بالکن، درب ضدسرقت، دوجداره
✅ پارکینگ اختصاصی (2 عدد) | سرویس ایرانی
✅ موقعیت جنوبی | نمای سنگ | سند در دست اقدام

**قیمت استثنایی:** 90.75 میلیون متری
**کل: 10.89 میلیارد تومان**
تحویل تیرماه | 350 میلیون بابت تحویل | 170 تنظیم سند | چک 1 ماه ضمانت

**تماس: اشرفی - املاک یاس نو**
#ارومیه_بدیعی1 #فروش_آپارتمان #کد_فایل_692