ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان فول/ 215 متر/ دانشگاه/ سند تک برگ
آپارتمان فول/ 215 متر/ دانشگاه/ سند تک برگ
3 روز پیش در زاهدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
215
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
100,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️خرید حرفه ای با مشاورین ملکی آلتون⚜️
____❇️ویژگی های شاخص ملک❇️____
-متراژ: 215 متر با نقشه ای بی نظیر و سالن تفکیکی
-سه خواب با حجاب و بزرگ به همراه مستر و کمد دیواری
-همراه با نورگیر و آفتاب گیر مستقیم به همراه پنجره های قدی و دلباز
-استفاده از متریال برند و درجه یک : آسانسور 14 نفره تخت بر ، کابینت های گلس ، tv wall ، کناف و لاین نوری و…
-دارای سند تک برگ ، روف گاردن لوکس مناسب دورهمی ، لابی بزرگ و شیک
و…
_____❗️توضیحات تکمیلی❗️_____
_ساختمان با کیفیت و شخصی ساز
-سند تک برگ بدون بدهی آماده انتقال
-قابل تهاتر با زمین و ملک کلنگی( به شرط قابلیت تجاری)
⭐️کارشناس تخصصی منطقه یک زاهدان مهبد مسعودی⭐️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت