تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان لوکس 108 متر فول نصبیات / شیخ تپه

آپارتمان لوکس 108 متر فول نصبیات / شیخ تپه

1 هفته پیش در ارومیه

متراژ
108
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,444,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ با عرض سلام و احترام ⚜️

مشخصات واحد:
✅108 متر دو واحده ، سند تک برگ
✅فول نصبیات کابینت ، کمد دیواری
✅دو کله با نورگیری عالی ، ویو ابدی
✅دارای بالکن در دو طرف واحد
✅تجهیز شده با بهترین متریال
✅پارکینگ همکف بدون مزاحم
✅منطقه دنج و آرام

☎️ فایلهای مشابه موجود میباشد برای دریافت لیست کامل واحد ها تماس بگیرید

مالکین عزیز:
اگر قصد فروش، اجاره یا معاوضه ملک خود را دارید، ملک های شما در کوتاه ترین زمان توسط ما به نتیجه می رسد.

مشاوران ارشد مسکن اویم