ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان / مسکونی / 185متری / منظریه
آپارتمان / مسکونی / 185متری / منظریه
1 هفته پیش در منظریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
108,108,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک محمدی گاز
کد703
لوکیشن وموقیت مکانی فوق العاده
قیمت استثنایی
سندتک برگ
5طبقه 10واحدطبقه اول
متراژ مفیدمشاع 185متر
3خواب هر3خواب کمددیواری
پارکینگ مهمان
برای اطلاعات بیشتر با املاک محمدی میدان گاز تماس حاصل نمایید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت