تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان مشهد

آپارتمان مشهد

4 روز پیش در محله پایین خیابان

متراژ
63
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,285,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فاصله تا حرم مطهر پیاده 3دقیقه
متراژ 63متر
پارکینگ و انباری دارد
نگهبانی 24ساعته و دوربین مدار بسته
حمام و سرویس جدا هستند
پرده دارد
سرمایش اسپیلت و گرمایش شوفاژ
پای معامله نقدی تخفیف داده می شود