تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان میدان عمار

آپارتمان میدان عمار

2 هفته پیش در همدان

متراژ
84
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,690,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
فروش آپارتمان متری محدوده

➖️ دپارتمان املاک ایوان ➖️

✔️ فروش یک واحد آپارتمان 84متری محدوده

✔️ کل ساختمان  6 طبقه

✔️ مورد فروش طبقه اول

✔️ سال ساخت 93

✔️ هر طبقه 2 واحد

✔️ وام دارد

✔️ قابلیت رهن تا مبلغ 800 میلیون

️➖️برای دریافت اطلاعات بیشتر از این مورد و موارد مشابه همین حالا با ما تماس بگیرید
➖️ شما میتوانید بودجه خود را برای ما پیامک کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت بهترین ها را تقدیم حضورتان نمایند
➖️ رویای خانه دار شدن را با ما به واقعیت تبدیل کنید

➖️ بلوار نهم دی