تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان میلان زوج

آپارتمان میلان زوج

1 روز پیش در گلستان

متراژ
91
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,318,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
میلان زوج
91 متر با انباری
رو به نما
طبقه اول
کابینت آشپزخانه
دو اتاق خواب
کمددیواری هر دو اتاق
کولر گازی اینورتر سامسونگ 25000
انباری پشت بام
سند دار
ساختمان و همسایه ها ارام داریم
دو منبع اب همکف و پشت بام
کف سرامیک