تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نبردشمالی،85 متر،2 خواب

آپارتمان نبردشمالی،85 متر،2 خواب

6 روز پیش در نبی اکرم(ص)

متراژ
85
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏202,352,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
نبردشمالی
گذر کوچه 18 متری
تاپ لوکیشن منطقه
تحویل برج1405/07
شرایط پرداخت ایده آل
فوق العاده خوش نقشه
نورگیرعالی
دسترسی عالی به وسایل نقلیه عمومی و مرکز خرید
مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

بازدید=100٪ قرارداد

مشاورشما:شایان