تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نظام مهندسی 114متری میدان مدرسی

آپارتمان نظام مهندسی 114متری میدان مدرسی

2 روز پیش در یزد

متراژ
114
ساخت
1394
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,473,000 تومان
طبقه
1
ایرانی و فرنگی
⚜️فرصتی استثنایی برای زندگی در مجتمع نظام مهندسی⚜️

مشخصات بینظیر ملک:
متراژ 114 متر ✅
✅ دو خواب بازسازی شده
✅ دو لاین آسانسور
✅ بالکنی به سمت فضای سبز مجتمع
✅ پارکینگ،انباری،بالکن
✅ سند تک برگ(انتقال فوری+ قابلیت گرفتن وام مسکن)

«جهت مشاوره و بازدید ملک تماس بگیرید»

علیرضا کاجی |مشاور تخصصی آپارتمان محدوده امام علی و خامنه ای
دپارتمان مسکن ملیکنو.