تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نقلی فول امکانات

آپارتمان نقلی فول امکانات

1 هفته پیش در شهرک طالقانی

متراژ
57
ساخت
1393
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,263,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
یک واحد اپارتمان تقریبا 57متری،نقشه استثنایی،پذیرایی مربع،آشپزخونه واتاق بدون یک سانت پرتی،آشپزخونه ی بزرگ،نورگیر عالی،کلا4طبقه،8واحد،ساختمان آرام وبی سروصدا،تو این متراژ بهترین نقشه ی ممکن،نزدیک به پارک،ایستگاه اتوبوس،مدرسه،نانوایی ها وبازار،تصاویرگویای همه چیزهست،برای بازدید توچت هماهنگ بفرمایین بعدشماره میدم خدمتتون تماس بگیرین،چون سرکارهستم،آدرس دقیق:خیابان آشتیانی،روبه روی بوستان دوستدار کودک،کوچه توحید،پلاک6،واحد6،طبقه 3