تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نو ساز 71متری دوخواب

آپارتمان نو ساز 71متری دوخواب

6 روز پیش در باغ آذری

متراژ
71
ساخت
1398
قیمت کل
‏6,060,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,352,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 71متری
دوخواب
آسانسور دار
تراست بزرگ و جادار
فاصله تا مترو 3دیقه
فاصله تا بی آرتی3دیقه
فاصله به عابر و نانوایی و سوپر 3دیقه
فاصله تا پارک 2دیقه
مرکز شهر دسترسی 5دیقه ای به تمام بازارها