تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوروزیان 82 متری (املاک آس)

آپارتمان نوروزیان 82 متری (املاک آس)

11 ساعت پیش در قزوین

متراژ
82
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,121,000 تومان
طبقه
2
بنام یگانه معمار عالم هستی

❇️متراژ82

✅سال ساخت1386

❇️اتاق 1

✅طبقه 2از3

❇️12 واحدی

❇️پارکینگ مسقف

✅انباری 8 متر ام دی اف شده

⚜️آدرس املاک : خیابان دانشگاه خیابان استاندارد دور
میدان امام رضا گروه مشاورین املاک آس.⚜️