ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان نوساز 115متر 3خواب ( ویو ابدی )
آپارتمان نوساز 115متر 3خواب ( ویو ابدی )
1 هفته پیش در ونک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
44,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
382,608,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان عزیز و گرامی
واحد آپارتمانی بسیار لوکس برای مشتریان سخت پسندان
115متر 2خواب
توضیحات بیشتر با تماس
مشاور و کارشناس منطقه 3 ( فرهیخته )
مسکن خانه دیگر با سابقه ای درخشان با مدیریت جناب آقای کاکاوند محیطی امن را برای معاملات ملکی شما بزرگواران فراهم ساخته است
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت