تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز 162متر آپادانا فول نصبیجات

آپارتمان نوساز 162متر آپادانا فول نصبیجات

2 ساعت پیش در گرگان

متراژ
162
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,370,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
واحد نوساز خوش نقشه
تکواحدی
سه خواب
یه خواب مستر
دو عدد تراس
نصبیجات کامل
کابینت لوکس نورپردازی شده ممبران لاین نوری
سند ششدانگ بدون اوقاف آماده انتقال