تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز 2 طرف نور 145 متر گلستان

آپارتمان نوساز 2 طرف نور 145 متر گلستان

1 روز پیش در برازنده

متراژ
145
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏12,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,793,000 تومان
طبقه
6
دپارتمان املاک ملک آسا
-----------------------------------
بر اصلی خیابان گلستان
متراژ : 145 متر
سن بنا : صفر
موقعیت : 2 طرف نور ( شمالی ـ جنوبی )
تعداد اتاق خواب : 3
طبقه موجود : ششم
تعداد طبقات : 6
تعداد واحد در طبقه : 2
وضعیت سند : 6 دانگ آستانه ( کم سند)
امکانات : پارکینگ ـ آسانسور ـ انباری ـ بالکن ـ مشاعات تمام سنگ ـ سرویس مستر
مزایا : نورگیری عالی ـ دسترسی آسان به خیابان اصلی ـ متریال مرغوب ـ موقعیت فرهنگی بالا ـ دسترسی آسان به مراکز خرید (فدک مال) و فضای سبز و حمل نقل عمومی ـ نقشه ساخت ایده آل
لطفا جهت بازدید از این ملک یا موارد مشابه تماس حاصل نمایید
قابل ذکر است جهت بهبود رضایت مشتریان ارجمند در راستای بالا بردن سطح کیفی پنل دیوار ملک آسا تمامی آگهی ها به روز و تمامی تصاویر مربوط به ملک مورد نظر می باشد
کد ملک : 31267