تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز 96متر خ هسا جنوبی ( فدک مال )

آپارتمان نوساز 96متر خ هسا جنوبی ( فدک مال )

1 هفته پیش در شهرک کاوه

متراژ
96
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,375,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
دپارتمان املاک ملک آسا
-----------------------------------
متراژ : 96 متر
سن بنا : صفر
موقعیت : شمالی
تعداد اتاق خواب : 2
طبقه موجود : سوم
تعداد طبقات : 5
واحد در طبقه : 2
وضعیت سند : 6 دانگ ( در دست اقدام )
امکانات : آسانسور ـ بالکن ـ پارکینگ ـ انباری
مزایا : دسترسی آسان به خیابان اصلی و مترو ـ نقشه ساخت ایده آل ـ نورگیری عالی ـ محیطی آرام ـ دسترسی آسان به مراکز خرید و وسایل حمل و نقل عمومی
لطفا جهت بازدید از این ملک یا موارد مشابه تماس حاصل نمایید .
قابل ذکر است جهت بهبود رضایت مشتریان ارجمند در راستای بالا بردن سطح کیفی پنل دیوار ملک آسا تمامی آگهی ها به روز و تمامی تصاویر مربوط به ملک مورد نظر می باشد .
کد ملک : 37775
-----------------------------------
دپارتمان املاک ملک آسا
خط ویژه : 3353 ـ 031