تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز با 700 ملیون وام گلستان ایزدشهر

آپارتمان نوساز با 700 ملیون وام گلستان ایزدشهر

1 هفته پیش در ایزدشهر

متراژ
133
ساخت
1403
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,466,000 تومان
طبقه
4
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
133 متر بنا
دوخواب
یک خواب مستر
طبقه چهارم
دو تراس شمالی و جنوبی
پارکینگ انباری آسانسور
قیمت 11500
با صداقت و تخصص، خرید و فروش شما را حرفه ای مدیریت می کنیم شادی شفیع خانی مشاور تخصصی املاک نیلوفر آبی برای مشاوره تخصصی در خرید در نوار ساحلی با ما تماس بگیرید