تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز تکمیل 135متر 3خواب(کلاهدوز)

آپارتمان نوساز تکمیل 135متر 3خواب(کلاهدوز)

4 روز پیش در کلاه‌دوز

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏146,666,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
*بدون واسطه املاک*

کوچه عریض و دسترسی آسان به تمامی امکانات رفاهی
ساختمان شخصی ساز و کم واحد
نورگیر جنوبی درب از حیاط

تکمیل شده با بهترین متریال

سند تک برگ آماده انتقال